Cariere

Kadata-Instalatii-termice-si-sanitare-climatizare-si-panouri-solare-cariere 2

Alatura-te echipei Kadata®!

Daca esti o persoana dinamica, adaptabila la mediul competitiv in care actionam, cu spirit inovator si dorinta de autodepasire, echipa Kadata te asteapta! Cand lucrezi pentru noi, vei beneficia de un mendiu de lucru pozitiv, comisioane si bonusuri bazate pe eficienta si pe atingerea obiectivelor, 3 saptamani de vacanta in fiecare an, salarii mult peste media din domeniu si multe alte beneficii!

Pozitii Disponibile

Responsabilitati:

  • Realizeaza documentatia proiectelor de instalatii de HVAC, sanitare, termice si electrice (parte scrisa si desenata);
  • Elaboreaza solutii de proiectare si ofera solutii tehnice corespunzatoare pentru toate tipurile de imobile (clinici medicale, cladiri turistice, cladiri de birouri, spatii comerciale, etc);
  • intocmeste proiecte in toate fazele de proiectare respectand termenele impuse;
  • Intocmeste antemasuratorile si listele de cantitati, caiete de sarcini, documentatii de avize, dispozitii de santier, etc;
  • Se deplaseaza pe santier pentru verificarea respectarii proiectelor.

* Prin transmiterea CV-ului dvs sunteti de acord cu preluarea si prelucrarea informatiilor personale, ce vor fi accesate de persoanele responsabile cu procesul de recrutare in cadrul companiei Kadata Prest S.R.L.

Cautam persoane cu experienta, motivate cu ambitie si caracter pentru a se perfectiona si lucra ca instalator.

  • Cerinta obligatorie - carnet de conducere categoria B.

Esti interesat sa intri in echipa? Contacteaza-ne!